IP Adresa byla zkopírována do schránky!

Novinky

Wipe

Ako rozhodla anketa na našom discorde, prebehne wipe svetov (príroda, nether, end) so zachovaním inventárov a ender chestiek. Server bude taktiež aktualizovaný na verziu 1.17.1. Wipe, a teda aj údržba s ním spojená sa uskutoční v stredu 29.12.2021 o 22:00, predpokladaný čas ukončenia je 30.12.2021 10:00. Veríme, že po tejto zmene dáte serveru šancu, pričom sa môžete tešiť aj na nové funkcie, ktoré budú neustále na server pribúdať.

S pozdravom,

Tím Gold-Zone.cz

 

Update: Údržba bola úspešne ukončená, pričom bol server aktualizovaný na verziu 1.18.1. Prípadné chyby prosím hláste pomocou ticket systému.

Obnovení projektu

Jak již jistě víte, tak jsme znovu spustili náš minecraft server Gold-Zone. Důvody jsou interní, ale můžete věřit, že vaší důvěru nezklameme.

Na serveru najdete zatím pouze Survival, ale pokud uvidíme, že vás náš server baví a máte o něj zájem, tak naší nabídku serverů rozšíříme.

Momentálně pracujeme na opravě menších chybek a rozšíření našeho admin týmu. Budeme rádi, když našemu serveru dáte ještě jednu šanci a zavítáte se aspoň podívat.

Za každého hráče jsme rádi a bereme to jako podporu.

S pozdravem Team Gold-Zone.cz